Hakkımızda

Biz Kimiz?

StarCard Banka Kartları Merkezi LTD. 2005 yılında bankaların müşteri talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda 6 yerel bankanın bir araya gelerek kart ve operasyon hizmeti sağlamak için kurulmuş bir şirkettir. 2006 yılında KKTC sınırlarında “Kartlı Ödeme Sistemleri” hizmeti veren ilk ve tek firma olarak faaliyete başlamıştır. Limasol Türk Kooperatif Bankası Ltd., Creditwest Bank Ltd., Asbank Ltd., Kıbrıs Vakıflar Bankası Ltd. , Near East Bank Ltd. , Akfinans Bank Ltd., Şekerbank Kıbrıs Ltd. ve Albank Ltd. hizmet verdiği bankalardır.

Kartlı ödeme sistemleri yanında, StarCard BKM bankalara dünya standartlarında teknik altyapı hizmeti sunmaktadır. Bankalara kartlı ödeme sistemleri teknolojisi, POS hizmetleri, ATM hizmetleri ve teknik altyapısı yanında Çağrı Merkezi, Ekstre hizmetleri ve kart kişiselleştirme hizmetleri de sunmaktadır.

StarCard BKM sunduğu hizmetleri KKTC sınırlarında dünya standartlarına uygun şekilde bankalara uyarlayarak hizmet ağını geliştirmektedir. Ortak ve üye bankalar tarafından gelen talepleri güvenli, süratli ve uygun maaliyetle tek merkezden yürütmektedir.

Ofisimiz


Vizyon

KKTC’de Bankacılık sektörünün ödeme sistemlerindeki maliyetlerini azaltarak bankaların dünya standartlarında daha kaliteli hizmet sunmasını sağlamak. Bankaların bir araya gelerek daha büyük organizasyonların bulunduğu sektörde aynı koşullara sahip olabilmeleri ve rekabet avantajını yakalayabilmelerini sağlamak.
 

StarCard Logo

Misyon

Kartlı Ödeme Hizmetlerinin ülke içerisinde bir merkezde sunulması ile bankalara yüksek hizmet kalitesi ve katma değer sağlayarak müşteri kazanımı yönünde avantaj sahibi yapmak. Finansal Teknolojiler (Fintech) konusunda alanında uzman personeli ile bankalara destek sağlayarak yeni projelerin uygulanmasında öncelik sahibi olmalarına olanak sağlamak.

Bankalar

Hizmet Verdiğimiz Bankalar
Bankalar